opinie o PLA School

POSŁUCHAJ WYWIADU Z SYLWIĄ
(NIDERLANDZKI, AWANS, MAMA)

POSŁUCHAJ WYWIADU Z ILONĄ (NIDERLANDZKI)

POSŁUCHAJ WYWIADU Z AGATĄ
(ANGIELSKI DLA MANAGERÓW)

Opinie naszych klientów

  • TOMASZ MARCINCZYK
  • MARCELA ROMANSKA
  • PIOTR PIECHOTA
  • RENATA DUDEK
  • KAROL NIEZABITOWSKI
  • DOROTA SWACZYNA-TRINCZEK
  • KAMIL ADAMCZYK
  • INEZ GAMRAT
  • JOLANTA GEBALA
  • BEATA SAMBORSKA

"Ekipa z PLA School to pierwsza taka firma, która łączy w swoich działaniach dogłębne poznanie i zbadanie potrzeb klienta oraz dopasowanie swojej usługi do konkretnej sytuacji i wymagań. Zaimponowała nam ich wiedza z zakresu językoznawstwa w biznesie, prezentacji produktów i usług oraz prowadzenia przemówień. Potrafili nam doradzić i wytłumaczyć każdy szczegół tak, by naprawdę wiele wynieść z przekazywanej wiedzy i by zrozumieć mechanizmy, które stoją za pozornie błahymi szczegółami. Nie uczą tylko języka i struktur - uczą jego wykorzystania w jak najlepszy sposób! Tego do tej pory brakowało w szkołach i kursach."

TOMASZ MARCIŃCZYK
winalife.pl | restimo.pl

"Największą zaletą  PLA School okazała się dla mnie nieszablonowość zajęć, na których poruszamy różne tematu w obrębie moich zainteresowań. Tutaj nie korzystamy z podręcznika, dzięki czemu każda lekcja jest inna i dynamiczna.  W PLA szybko pozbyłam się barier w komunikacji i nabrałam pewności siebie w niemieckim. To pierwsza szkoła językowa, w której cieszę się z każdych zajęć."

MARCELA ROMAŃSKA

Moim celem było rozwinięcie swoich kompetencji w handlu zagranicznym, negocjacjach i sprzedaży. Lekcje kręciły się wokół tego co robię zawodowo oraz w życiu prywatnym. Gramatyka wynikała z rozmów i wspólnej pracy - zero podręczników. Bardzo ambitny sposób nauczania, który nareszcie przyniósł efekty. W dalszym ciągu nieregularnie umawiamy się na zajęcia, by szlifować to co udało się wspólnie osiągnąć do tej pory.

PS. Gdyby tylko edukacja publiczna wyglądała w ten sposób...PIOTR PIECHOTA
Bis-Pak Sp. z o.o

"Współpraca z PLA SCHOOL nauczyła mnie w jaki sposób efektywnie komunikować się w języku angielskim, ale również w jaki sposób uczyć się języka. Gdyby uczono tego w szkołach, po maturze każdy z Nas mógłby szukać zdalnej pracy po angielsku. Największą wartością był jednak ogrom wiedzy dodatkowej, niejęzykowej. Każde zajęcia były zastrzykiem wiedzy z mojej branży: marketingu i sprzedaży. Polecam każdemu kto chce się uczyć na miarę XXI wieku dzięki innowacyjnym metodom."

RENATA DUDEK
Fashion Technologist

"Współpraca z PLA School nauczyła mnie w jaki sposób efektywnie komunikować się w języku angielskim, ale również w jaki sposób uczyć się języka. Gdyby uczono tego w szkołach, po maturze każdy z Nas mógłby szukać zdalnej pracy po angielsku. Największą wartością był jednak ogrom wiedzy dodatkowej, niejęzykowej. Każde zajęcia były zastrzykiem wiedzy z mojej branży: marketingu i sprzedaży. Polecam każdemu kto chce się uczyć na miarę XXI wieku dzięki innowacyjnym metodom."

KAROL NIEZABITOWSKI
karol@marketingmanagement.pl

"W PLA School sprawili, że nauka angielskiego zaczęła być dla mnie przyjemnością i uwierzyłam, że jestem w stanie robić postępy. Wznoszone przez lata językowe bariery runęły już po kilku pierwszych rozmowach. Uporządkowałam wcześniej zdobywaną wiedzę i zaczęłam używać jej w praktyce. Żadna lekcja nie jest nudna, a tematyka dopasowana jest do zainteresowań i branży. Dużo miejsca na spontan. Cenię sobie to indywidualne podejście oraz dobieranie takich metod i działań, które działają na daną osobę. Każdego kogo nie przekonują tradycyjne metody nauczania polecam dać sobie jeszcze jedną szansę w PLA School."

DOROTA SWACZYNA-TRINCZEK
VDLETG.COM

"Szkoła PLA pomogła mi w moim najcięższym językowym wyzwaniu. Chciałbym w szczególności podziękować Mateuszowi Stasica, który sprawił, że ekspresowo podniosłem swoje kompetencje językowe, ale i biznesowe! Pozwoliło mi to na sprostanie coraz wyższym wymaganiom w firmie i lepszą organizację pracy z klientem.Przy pomocy angielskiego mogę teraz zdobywać kolejne cele i wspierać przedsiębiorstwo w sprzedaży eksportowej. Nieocenione okazały się: doświadczenie w biznesie, dostosowanie materiałów do mojej branży, komunikatywność."

Kamil Adamczyk
zywiec.com.pl

"Szukałam, szukałam i znalazłam… PLA School, gdzie uczę się 2 języków: angielskiego i rosyjskiego. Jednak stwierdzenie „uczę się” w tym przypadku nabiera innego wymiaru. Każda „lekcja” to jak miłe spotkanie znajomych i rozmowa o interesujących dla obu stron tematach. Takie zajęcia dają szansę bez stresu pokonywania barier konwersacyjnych i gramatycznych, poszerzanie słownictwa z zakresu dostosowanego do potrzeb i profilu swojej działalności. Wszechstronne zainteresowania prowadzących i przygotowywane materiały szkoleniowe dają ponadto inspirację do „odkrywania świata” i rozwoju w wielu dziedzinach (marketingu, polityce, literaturze, socjologii a nawet kulinariach). Polecam każdemu, kto chce uczyć się w niebanalny, skuteczny sposób."

Inez Gamrat
Właściciel firmy

Lektorzy w sposób rzetelny przygotowują materiały do zajęć, a wsparcie między zajęciami pozwalają w sposób ciągły monitorować postępy. Bez wątpienia, mogę z przyjemnością pogłębiać swoją wiedzę językową z naciskiem na tematykę ekonomiczną oraz finansową. Jestem w pełni usatysfakcjonowana ze współpracy dzięki której mój poziom językowy znacząco uległ zmianie. Następnym krokiem, będzie również rozwijanie kompetencji z kolejnego języka ponieważ zdobywanie wartościowej wiedzy jest dla nas najlepszą inwestycją."

Jolanta Gębala
Junior Accountant

"Lekcje w PLA School zaczęłam w październiku 2018 roku. Parę miesięcy później widzę spory postęp. Potrafię swobodniej mówić i znacznie poprawiła się moja świadomość popełnianych błędów. Szkoła pomogła mi w przygotowaniu do rozmów rekrutacyjnych, przeszli ze mną przez cały etap rekrutacji i uważam, że to m.in. dzięki ich pomocy udało mi się zdobyć wymarzoną pracę. PLA School cenię za indywidualne i oryginalne podejście do uczniów. Szczerze polecam!"

Beata Samborska
pmi.com

POSŁUCHAJ WYWIADU Z KAROLEM (ANGIELSKI W MARKETINGU)

POSŁUCHAJ WYWIADU Z MARIUSZEM
(MATURA OD 0 W 6 MIESIĘCY)

POSŁUCHAJ WYWIADU Z DOROTĄ (ANGIELSKI W BIZNESIE)

CZY CHCESZ DOŁĄCZYĆ...

do grona zadowolonych osób, które zrealizowały swój cel językowy?