Najczęstsze pytania (FAQ)

FAQ - czyli pytania, które często nam zadajecie

Najpierw sprawimy, że nie będziesz trudnym uczniem. Trudności w nauce pojawiają się tylko, gdy:

  • tak naprawdę nie chcesz się uczyć,
  • lub nie wiesz w jaki sposób to robić.

 

My jesteśmy najlepsi w wyjaśnianiu jak działać. Reszta z górki…

Inne szkoły kopiują wielo(set)letni system. My stworzyliśmy coś zupełnie nowego i bardziej skutecznego, dlatego trudno porównać nas do innych szkół czy prywatnych nauczycieli.

To jak porównać Snickersa oraz baton Mars. My jesteśmy pełnym posiłkiem w dobrej restauracji.

Jest jeszcze inny czynnik: brak negatywnej uniwersalności. W naszych lekcjach liczy się kreatywność mentorów i dopasowanie zajęć tylko do Ciebie. To jak szycie garnituru na miarę.

Nie.

  1. Najpierw poświęcamy sporo czasu by wdrożyć Cię w naukę. Przedstawiamy bardzo dużo wiedzy, która sprawi, że Twoja nauka będzie dużo bardziej efektywna.
  2. Przez godzinkę zajęć demonstracyjnych możemy nawet stać na głowie, żeby Cię namówić. Czy to będzie “fair”?
  3. Powyższe nie byłoby “fair”. Dlatego bez umów wykupujesz pierwszy pakiet zajęć i go realizujesz. My wiemy, że robimy świetną robotę i wykupisz kolejną paczkę zajęć. A Ty masz spokojną głowę…

Oczywiście.

Sztuczna Inteligencja w znacznym stopniu uprości wykorzystanie języka nieprofesjonalne i bardzo sytuacyjne jak np. coroczny wyjazd na urlop do Włoch.

W takiej sytuacji albo nikt nie uczy się języka, albo uczy się okrojonych podstaw. Sztuczna Inteligencja wyeliminuje potrzebę rozumienia języków obcych na podstawowym poziomie.

Jednak dla wszystkich tych, którzy chcą w sposób precyzyjny, szybki i spontaniczny komunikować się z drugim człowiekiem – nauka języków obcych pozostanie niezbędna.

Wykorzystywanie kolejnego narzędzia będzie podobnie kłopotliwe jak obecnie wykorzystywanie tłumacza ustnego w rozmowach biznesowych (na co niewielu przedsiębiorców się decyduje).

Tak.

Rozmaite narzędzia usprawniają naszą pracę. Możemy się łatwiej przygotowywać do zajęć i jeszcze lepiej dopasowywać do Twoich potrzeb, Twojego środowiska.

Według naszego krótkiego regulaminu zajęć: jeśli odwołasz zajęcia 24h przed ich terminem, to po prostu zajęcia przechodzą na kolejny termin. Jeśli odwołujesz w tym samym dniu, to będziemy zmuszeni uznać Twoją lekcję za odbytą.

To wynika z prostej zasady wzajemnego poszanowania swojego czasu.

Jak przeczytasz w regulaminie: musisz nas poinformować o tym fakcie na około miesiąc przed ostatnią lekcją. Nasi mentorzy przygotowują się do kursu i po prostu nie chcemy, żeby ta praca szła na marne. Poza tym, chcemy zostawić Cię z solidnym podsumowaniem nauki i konkretami: co warto robić dalej, nawet we własnym zakresie.

Nie ma jednak umów, które trzeba oficjalnie wypowiedzieć i miałaby ciążyć jakaś kara. Zauważ też, że płatności realizowane są na określoną ilość godzin, z góry, co miesiąc. Nie opłacasz całego semestru lub roku.

Dzięki takim warunkom możesz mieć spokojną głowę.

Wdrożenie daje Ci niszową wiedzę o tym jak się uczyć efektywnie. Przechodzi je każdy podopieczny. Jest to bardzo istotny element całego szkolenia, który ma ogromny wpływ na każdą minutę, którą poświęcisz na naukę w przyszłości.

Nie ma możliwości podjęcia nauki w naszej szkole bez zrealizowania Wdrożenia.

Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Idąc do restauracji nie pytasz o szefa kuchni, jego wykształcenie i doświadczenie.

Musisz też coś zamówić, by się przekonać o jakości i smaku. W PLA SCHOOL dajemy Ci tę możliwość rezygnując z płatności semestralnych czy rocznych na poczet wygodnych płatności miesięcznych.

CZY CHCESZ...

przejść z nami przez swoją językową ścieżkę w sposób przemyślany?