333 słówka z angielskiego, lista słówek, słownictwo z angielskiego, darmowe słówka, bezpłatna lista słówek, najczęściej używane słowa w języku angielskim 2

Prowadzę szkołę językową, a naszą jakość potwierdzają setki uczniów!

  • TOMASZ MARCINCZYK
  • MARCELA ROMANSKA
  • PIOTR PIECHOTA
  • RENATA DUDEK
  • KAROL NIEZABITOWSKI
  • DOROTA SWACZYNA-TRINCZEK

"Ekipa z PLA School to pierwsza taka firma, która łączy w swoich działaniach dogłębne poznanie i zbadanie potrzeb klienta oraz dopasowanie swojej usługi do konkretnej sytuacji i wymagań. Zaimponowała nam ich wiedza z zakresu językoznawstwa w biznesie, prezentacji produktów i usług oraz prowadzenia przemówień. Potrafili nam doradzić i wytłumaczyć każdy szczegół tak, by naprawdę wiele wynieść z przekazywanej wiedzy i by zrozumieć mechanizmy, które stoją za pozornie błahymi szczegółami. Nie uczą tylko języka i struktur - uczą jego wykorzystania w jak najlepszy sposób! Tego do tej pory brakowało w szkołach i kursach."

TOMASZ MARCIŃCZYK
winalife.pl | restimo.pl

"Największą zaletą  PLA School okazała się dla mnie nieszablonowość zajęć, na których poruszamy różne tematu w obrębie moich zainteresowań. Tutaj nie korzystamy z podręcznika, dzięki czemu każda lekcja jest inna i dynamiczna.  W PLA szybko pozbyłam się barier w komunikacji i nabrałam pewności siebie w niemieckim. To pierwsza szkoła językowa, w której cieszę się z każdych zajęć."

MARCELA ROMAŃSKA

Moim celem było rozwinięcie swoich kompetencji w handlu zagranicznym, negocjacjach i sprzedaży. Lekcje kręciły się wokół tego co robię zawodowo oraz w życiu prywatnym. Gramatyka wynikała z rozmów i wspólnej pracy - zero podręczników. Bardzo ambitny sposób nauczania, który nareszcie przyniósł efekty. W dalszym ciągu nieregularnie umawiamy się na zajęcia, by szlifować to co udało się wspólnie osiągnąć do tej pory.

PS. Gdyby tylko edukacja publiczna wyglądała w ten sposób...PIOTR PIECHOTA
Bis-Pak Sp. z o.o

"Współpraca z PLA SCHOOL nauczyła mnie w jaki sposób efektywnie komunikować się w języku angielskim, ale również w jaki sposób uczyć się języka. Gdyby uczono tego w szkołach, po maturze każdy z Nas mógłby szukać zdalnej pracy po angielsku. Największą wartością był jednak ogrom wiedzy dodatkowej, niejęzykowej. Każde zajęcia były zastrzykiem wiedzy z mojej branży: marketingu i sprzedaży. Polecam każdemu kto chce się uczyć na miarę XXI wieku dzięki innowacyjnym metodom."

RENATA DUDEK
Fashion Technologist

"Współpraca z PLA School nauczyła mnie w jaki sposób efektywnie komunikować się w języku angielskim, ale również w jaki sposób uczyć się języka. Gdyby uczono tego w szkołach, po maturze każdy z Nas mógłby szukać zdalnej pracy po angielsku. Największą wartością był jednak ogrom wiedzy dodatkowej, niejęzykowej. Każde zajęcia były zastrzykiem wiedzy z mojej branży: marketingu i sprzedaży. Polecam każdemu kto chce się uczyć na miarę XXI wieku dzięki innowacyjnym metodom."

KAROL NIEZABITOWSKI
karol@marketingmanagement.pl

"W PLA School sprawili, że nauka angielskiego zaczęła być dla mnie przyjemnością i uwierzyłam, że jestem w stanie robić postępy. Wznoszone przez lata językowe bariery runęły już po kilku pierwszych rozmowach. Uporządkowałam wcześniej zdobywaną wiedzę i zaczęłam używać jej w praktyce. Żadna lekcja nie jest nudna, a tematyka dopasowana jest do zainteresowań i branży. Dużo miejsca na spontan. Cenię sobie to indywidualne podejście oraz dobieranie takich metod i działań, które działają na daną osobę. Każdego kogo nie przekonują tradycyjne metody nauczania polecam dać sobie jeszcze jedną szansę w PLA School."

DOROTA SWACZYNA-TRINCZEK
VDLETG.COM
WIĘCEJ OPINII